EMAIL:amdembowscy@gmail.com

MENU
Jesteś tutaj:

Chcesz kupować taniej to zapraszamy 

https://amdembowscy1.livioon.com/

Świetne filmiki o odzywianiu organizmu, o detoksie posłuchaj w wolnej chwili 

Posłuchaj lekarza - Czego możemy się dowiedzieć detoksykacji? 

https://youtu.be/YE95HbCbc2o

Kolejny filmik o naszym organiźmie 

https://youtu.be/rfC3LkBZfXw

Co to jest Colostrum i dlaczego powinniśmy je stosować? 

https://youtu.be/nXIFr2qF4p4

Witamina C ? Czy musimy ją stosować i dlaczego?

https://youtu.be/LF32iqglnDM

Seria Vita 

https://youtu.be/7pUEuEN34TA

Health boost

Czy wiesz, których składników brakuje w Twoim pożywieniu i jaki ma to wpływ na Twoje samopoczucie? Pomożemy Ci! Suplementy diety LIVIOON to starannie dobrany przez ekspertów zestaw minerałów, witamin i innych substancji niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu. Uzupełniając je, poprawisz swój wygląd, zadbasz o zdrowie i znów będziesz cieszyć się pełnią życia.

Kosmetyki do twarzy, ciała i włosów

Zdrowa i piękna skóra jest marzeniem wszystkich. Z LIVIOON pielęgnacja skóry jest prostsza niż myślisz. Seria Natural to spektakularne połączenie naturalnych składników, takich jak aktywne substancje roślinne czy olejki eteryczne z dokonaniami współczesnej nauki. Dzięki temu możesz bez obaw cieszyć się wspaniałymi efektami ich działania. Efekt gładkiej, lśniącej i tryskającej zdrowiem skóry jest na wyciągnięcie ręki.

Środki do prania

Ulubieńcy domu – biodegradowalne środki do prania i sprzątania domu. Seria Simply Home to profesjonalne produkty o wysokiej wydajności, które chronią skórę dłoni i pozostawiają świeży zapach czystości. Stworzone z myślą o Tobie, Twoich bliskich i czworonożnych przyjacielach, bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Livioon to gwarancja lśniącego domu w zgodzie z naturą.