EMAIL:amdembowscy@gmail.com

MENU
Jesteś tutaj:

Gdzie nauka spotyka się z osiągnięciami

Dążymy do ciągłego ulepszania receptur naszych produktów i redefiniowania świata suplementów diety i kosmetyków dzięki przełomowym odkryciom.

Praca z najlepszymi

Od wielu lat współpracujemy z Luksemburskim Instytutem Nauki i Technologii (LIST) oraz Uniwersytetem Nauk Stosowanych Górnej Austrii w Wels w celu ciągłego doskonalenia i rozwijania nowych technologii.

PRODUKTY FITLINE

Zaufali nam najlepsi sportowcy

Produkty FitLine są od ponad 20 lat mocno ugruntowane w sportach wyczynowych

Na całym świecie

Wielu sportowców zaufało produktom FitLine, a PM-International jest oficjalnym dostawcą suplementów dla licznych związków sportowych i drużyn narodowych z całego świata.

Bezpieczeństwo w sporcie

Produkty FitLine cieszą się zaufaniem najlepszych sportowców na całym świecie, również dlatego, że znajdują się na Liście Kolońskiej®, która publikuje produkty, które zostały przetestowane pod kątem substancji dopingujących.

Kupuj taniej od 20% do 40 % 6taniej bezpośrednio od firmy 

40729329.pm-quickstart.com

FITLINE

Poczuj działanie

FitLine oferuje pełną gamę produktów dla zdrowia, kondycji i urody. Nasze produkty łączą w sobie starannie wyselekcjonowane bioaktywne mikroskładniki odżywcze, wieloletnie doświadczenie badawcze i najnowocześniejsze technologie, z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu.

Najlepsze Wyniki - Najwyższa Jakość - Maksymalne Bezpieczeństwo

Unikalna formuła produktów FitLine składa się z najwyższych standardów i najnowszych technologii, aby zaoferować naszym konsumentom jak najlepsze doświadczenia produktowe. Produkty FitLine to najlepsze rezultaty, najwyższa jakość i maksymalne bezpieczeństwo.


Produkty Premium

Premium oznacza dla nas transparentność i jakość. Dlatego nasze produkty „Made in Germany” są produkowane zgodnie ze standardami GMP przemysłu farmaceutycznego. Jakość naszych produktów jest regularnie i niezależnie testowana przez TÜV SÜD ELAB.