EMAIL:sklep@naturaizdrowie.com.pl

MENU
Jesteś tutaj: ZESTAWY PROMOCYJNE LR LIFETAKT Super Omega Kapsułki- 4 sztuki

LR LIFETAKT Super Omega Kapsułki- 4 sztuki

Producenci: LR Germany

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Super Omega Kapsułki 4pak

Suplement diety z olejem rybim

 Kapsułki dla zdrowia serca1
• Z wysoką zawartością kwasów EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy): 630 mg EPA i 420 mg DHA (łącznie 1260 mg kwasów Omega 3)
• Z żyjących na wolności makreli, sardynek i tuńczyków
• Ze zrównoważonego połowu z certyfikatem „Friend of the Sea“
• 1 opakowanie - 60 kapsułek

1 EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. W tym celu konieczne jest spożycie co najmniej 250 mg EPA i DHA dziennie.

Kapsułki Super Omega to codzienne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania serca. Ponadto kwasy Omega 3 mają pozytywny wpływ na wiele procesów w organizmie. Dlatego należy zwracać uwagę na przyjmowanie wystarczającej ilości kwasów tłuszczowych Omega 3 w codziennej diecie.
Kapsułki Super Omega mają wysoką zawartość kwasów tłuszczowych Omega. Zwłaszcza wysoka zawartość obu cennych kwasów tłuszczowych EPA i DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca.

EPA jest współodpowiedzialne za wiele procesów w organizmie, szczególnie przyczynia się do wsparcia prawidłowego funkcjonowania serca. W tym celu konieczne jest przyjmowanie co najmniej 250 mg EPA i DHA dziennie.
Ponadto DHA przyczynia się także do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Cenne kwasy tłuszczowe Omega 3 w kapsułkach Super Omega są pozyskiwane z wysokiej jakości oleju rybiego z sardynek, makreli i tuńczyków. Do produkcji kapsułek LR użyto tylko żyjących na wolności ryb z południowoamerykańskiego Pacyfiku. Połów i proces przetwarzania są certyfikowane jako szczególnie zrównoważone, dzięki czemu pomagają chronić środowisko i zasoby ryb (certyfikat Friend of the Sea).

Sposób stosowania: 3 x 1 tabletka dziennie. Popić wodą.

Ostrzeżenie: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 20°C.

Zawartość: 60 kapsułek/ 100,8 g

Składniki

w 100 g

w dziennej porcji(3 kapsułki)

% RDA*

Kwasy Omega 3

24,6 g

1.260 mg

**

EPA (kwas eikozapentaenowy)

12,3 g

630 mg

**

DHA (kwas dokozaheksaenowy)

8,2 g

420 mg

**

Beta glukan z jęczmienia

2,32 g

117 mg

**

* procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

** nie ustalono zalecanego dziennego spożycia

Producent:

LR Health & Beauty Systems GmbH

59215 Ahlen, Niemcy, www.LRworld.com

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także