EMAIL:sklep@naturaizdrowie.com.pl

MENU
Jesteś tutaj: ZESTAWY PROMOCYJNE Figuactiv Figu Active Shakes Trójpak

Figuactiv Figu Active Shakes Trójpak

Producenci: LR Germany

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Figuactiv Figu Active Shakes Trójpak

zestaw zawiera 3 opakowania Figu Active Shake 

Do wyboru smak truskawkowo-bananowy, waniliowy lub płatki Crunchy Cranberry !!!

Figu Active Shake o smaku truskawkowo-bananowym

Owocowy, pyszny shake jest łatwy w przygotowaniu i zastępuje jeden pełny posiłek. Jedna porcja dostarcza organizmowi wszystkich ważnych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i aminokwasy - podobnie jak “zwykły” posiłek, jednak z mniejszą ilością kalorii. Bez gotowania, czasochłonnego liczenia kalorii i skomplikowanych planów diet.

Utrata wagi:
Zastąpienie dwóch spośród głównych posiłków w ciągu dnia takimi zamiennikami posiłku w ramach niskokalorycznego sposobu odżywiania pomaga w utracie wagi. Aby osiągnąć podane działanie, należy zastąpić produktem dwa posiłki w ciągu dnia.

Utrzymanie wagi:
Zastąpienie jednego z głównych posiłków w ciągu dnia takim zamiennikiem posiłku w ramach niskokalorycznego sposobu odżywiania pomaga w utrzymaniu masy ciała po utracie wagi. Aby osiągnąć podane działanie, należy zastąpić produktem jeden posiłek w ciągu dnia.

Figu Active Shake o smaku waniliowym

Dbaj o linię ze smakiem
Wiele osób kojarzy odchudzanie ze skomplikowanym planem diety i rezygnacją z ulubionych potraw. Z Figu Active Shake możesz z łatwością zastąpić pełny posiłek i delektować się pysznym smakiem. Figu Active Shake o smaku waniliowym to propozycja dla łasuchów, którzy przepadają za smakiem waniliowym – jednak bez nadliczbowych kalorii!
To pyszny shake, który przyrządzisz w kilka chwil. Zastępuje śniadanie, obiad lub kolację ze wszystkimi niezbędnymi składnikami odżywczymi, takimi jak witaminy, minerały i pierwiastki śladowe. W ten sposób oszczędzasz swój czas i ograniczasz kalorie, bez potrzeby ciągłego liczenia kaloryczności spożywanych dań.
Dzięki produktom Figu Active odchudzanie jest zbilansowane, łatwe i różnorodne1. Możesz pić pyszny shake Figu Active w rano, w południe lub wieczorem zamiast „zwykłego” posiłku. Ty sam decujesz, który posiłek zastępujesz.

1 Zastąpienie dwóch spośród głównych posiłków w ciągu dnia takimi zamiennikami posiłku w ramach niskokalorycznego sposobu odżywiania pomaga w utracie wagi. Aby osiągnąć podane działanie, należy zastąpić produktem dwa posiłki w ciągu dnia.

Figu Active Flakes Crunchy Cranberry

Chrupiące płatki

Odchudzanie często oznacza rezygnację z ulubionych potraw. Z Figu Active jest inaczej. Jeśli ktoś nie chce rezygnować ze swojej porannej miski musli, może śmiało sięgnąć po Figu Active Flakes Crunchy Cranberry. To niskokaloryczna wersja klasycznych płatków śniadaniowych, która dostarcza Ci wszystkich ważnych składników odżywczych – a przy tym ma niewiele kalorii.1
Wymieszaj porcję produktu z jogurtem naturalnym i delektuj się smakiem żurawiny i płatków owsianych. Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić kilka kilogramów, czy może tylko utrzymać aktualną wagę na stałym poziomie, prosta zasada produktów Figu Active np. w ramach Body Mission przybliża Cię do Twojego celu. Zastąp dwa spośród trzech posiłków w ciągu dnia produktem Figu Active1. Nie musisz robić nic więcej. Obojętnie, czy chcesz jeść płatki Figu Active na śniadanie, obiad lub kolację, Figu Active zastępuje pełen, zbilansowany posiłek, jednak dostarcza mniej kalorii.

1 Zastąpienie dwóch spośród głównych posiłków w ciągu dnia takimi zamiennikami posiłku w ramach niskokalorycznego sposobu odżywiania pomaga w utracie wagi. Aby osiągnąć podane działanie, należy zastąpić produktem dwa posiłki w ciągu dnia.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także