EMAIL:amdembowscy@gmail.com

MENU
Jesteś tutaj: MISSION by AVON

MISSION by AVON

AVON MISSION – Luksusowa pielęgnacja prosto z Japonii

To będzie hit roku! W AVON zagości luxusowa marka MISSION. Będą to kosmetyki dla luksusowej pielęgnacji skóry, produkowane w Japonii - światowej stolicy młodości i piękna.

W poszukiwaniu zupełnie nowej jakości pielęgnacji cery, AVON udał się daleko na wschód i już w katalogu 15/2018 przedstawi w Polsce nową markę luksusowych japońskich kosmetyków MISSION!

Będzie to marka dedykowana dla najbardziej wymagających kobiet, które szukają najlepszej dostępnej na rynku jakości pielęgnacji twarzy. Będą to również jedne z nielicznych kosmetyków dostępnych na polskim rynku, a produkowanych w samej Japonii.

Japoński rytuał


Gdy myślimy o japońskich kobietach, przychodzi nam na myśl jasna, promienna i niezwykle gładka cera. Japonki dzięki rytuałom piękna odnalazły sposób na zachowanie młodości, dzieki któremu będąc dojrzałymi kobietami posiadają wciąż cerę młodej dziewczyny.

Sekret młodości Japonek to 4 kroki pielęgnacji, które systematycznie aplikowane jeden po drugim, rano i wieczorem, gwarantują najlepsze rezultaty.

  1. krok to dogłębne oczyszczenie skóry: wieczorem z makijażu a rano z pozostałości sebum i zanieczyszczeń. 
  2. krok to nawilżająca tonizacja za pomocą lotionu, który przywraca odpowiednie pH skórze, głęboką ją nawilża i przygotowuje do lepszej absorpcji kolejnych kosmetyków. Jest kluczowe, aby pierwszy i drugi krok były dokonywane za pomocą preparatów, które skutecznie oczyszczają skórę, jednocześnie jej nie podrażniając i nie powodując jej nadaktywności.
  3. krok to skoncentrowane odżywienie przy pomocy esencji, która dostarcza skórze dużej ilości wysokiej jakości składników aktywnych.
  4. krok to zakończenie pielęgnacji przy pomocy kremu na dzień i na noc, który stanowi ostatanią barierę ochronną, zapobiegającą utracie dostarczonych przez pozostałe kosmetyki składników aktywnych.

Systematyczne stosowanie pełnego rytuału na kosmetykach naprawdę wysokiej jakości pozwala Japonkom na osiągnięcie pięknej, miękkiej i rozświetlonej skóry, wolnej od jakichkolwiek niedoskonałości.

Rytuały MISSION dadzą tę możliwość również Polkom. Będą odpowiedzią na potrzeby skóry w każdym wieku i o różnych potrzebach. W portfolio marki dostępna będzie seria MISSION Y i MISSION Eclat.

AVON Mission

Jako pierwsze kosmetyki przetestują konsultantki AVON. Już od katalogu 12/2018 firma otworzy zapisy do ekskluzywnego Klubu MISSION, a następnie umożliwi konsultantkom dostęp do próbek i przedpremierowe zakupy produktów MISSION w znacznie niższych cenach. 

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona pierwszych testerek luksusowej japońskiej marki MISSION,

już dziś dołącz do naszego wymagającego grona, dzieli Cię tylko jedno kliknięcie ...

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.