EMAIL:amdembowscy@gmail.com

MENU

Chcesz kupować 30% taniej ? Zadzwoń 

Jesteś tutaj: O FIRMIE

Siedziba firmy znajduje się:

AMD Agnieszka Dembowska

46-300  Olesno

ul. Wachowska 6/10

NIP 752 129 87 15

BIURO:

AMD

Rynek 15/11

46-300 Olesno

tel 691 88 17 88 lub 502 48 56 17

amdembowscy@gmail.com

O FIRMIE

Cieszymy się, że odwiedzają Państwo naszą stronę. Jesteśmy rodzinną firmą propagującą naturalne suplementy diety i kosmetyki. W tym miejscu prezentujemy aktualne informacje na temat firmy LR Health & Beauty, jej modelu biznesowego, możliwości rozwoju kariery oraz produktów dla zdrowia i urody. W tak dużej firmie marketingu bezpośredniego jak LR cały czas dzieje się coś nowego, dlatego chcemy dzielić się najważniejszymi informacjami z Państwem. 

Wiele naszych innowacyjnych produktów z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji wielokrotnie otrzymywało już wyróżnienia, przyznawane m.in. przez renomowany SGS INSTITUT FRESENIUS. Ponad 50 produktów z seri Aloe Vera uzyskało także ceniony znak jakości IASC.

Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS

INSTITUT FRESENIUS Regular Quality Control

Jeśli produkt nosi znak jakości Instytutu Fresenius, oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Obszerne testy rozpoczynają się od kontroli surowców i składników oraz kontroli dostawców a kończą wraz z ostateczną kontrolą gotowego produktu. 


Nawiasem mówiąc: produkty wyróżnione znakiem jakości w dalszym ciągu są regularnie kontrolowane, aby sprawdzić, czy nadal wykazują dokładnie taką samą, wysoką jakość, która decydowała i decyduje o przyznania znaku jakości.

dermatest logo

Znak jakości „Original DERMATEST®“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona.

Proud-member-IASC 1

IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC (stan na 2011 r.), jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.

Inne wyróżnienia potwierdzające wysoką jakość produktów LR:

Członkowstwa LR w organizacjach

Oprócz nagród przyznanych produktom LR szczyci się również swoim członkowstwem w następujących organizacjach:

vke logo

LR to jedyne przedsiębiorstwo marketingu sieciowego w szeregach stowarzyszenia kosmetycznego VKE Kosmetikverband (stan na 2011 r.), skupiającego renomowanych i największych producentów z branży kosmetycznej.

bsb platinum part
  • Nagroda BSB za innowacyjność przyznana serii Platinum 
  • 11. miejsce w konkursie Best Marketing Company Award 2010
  • Czołowe miejsce dla wody perfumowanej sygnowanej nazwiskiem Bruce’a Willisa w konkursie Duftstars 2011 organizowanym przez niemieckie stowarzyszenie kosmetyczne VKE 
  • LR było organizatorem specjalistycznej konferencji poświęconej aloesowi

    aloe vera symposium logo
    bdih logo

    Od lipca 2011 r. LR jest także członkiem BDIH