EMAIL:sklep@naturaizdrowie.com.pl

MENU
Jesteś tutaj: O FIRMIE

Siedziba firmy znajduje się:

AMD 

46-300  Olesno

ul. Rynek 15/11

NIP 752 129 87 15

SKLEP STACJONARNY:

Pieloka 9

46-300 Olesno

tel 691 88 17 88 lub 502 48 56 17

amdembowscy@gmail.com

O FIRMIE

Sklep internetowy naturaizdrowie.pl  oraz sklep stacjonarny Strefa Piękna Olesno

 

 

Chcemy Wam przedstawić ekologiczne rozwiązania, dzięki którym możecie czerpać z natury jeszcze więcej! 

Zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy umożliwić każdemu dostęp do naturalnych produktów mających na nie bezpośredni wpływ. Każdego dnia potrzebujesz środków do pielęgnacji ciała, zdrowej żywności i suplementów diety, dzięki którym będziesz pełen sił. Wybierz produkty dopasowane do Twoich potrzeb i skorzystaj z bogactwa natury.

Sięgaj po to co naturalne! 

Suplementy prosto z natury

Z myślą o osobach, które chcą żyć zdrowo, ekologicznie i w zgodzie z naturą wybraliśmy bezpieczne, sprawdzone produkty, które pielęgnują ciało i zapewniają dobre samopoczucie i zdrowie. Naturalne zioła i suplementy – polecamy szeroki wybór środków wspomagających codzienną dietę.

Zdrowie i odporność zaczynają się w jelitach, dlatego zachęcamy do kompleksowego dbania o siebie i przyjmowania probiotyków.

Naturalna pielęgnacja zapewni Ci zdrowy wygląd na dłużej 

Naturalne składniki od wieków są wykorzystywane dla urody i zdrowia skóry, włosów i paznokci. Dlatego w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym  proponujemy ekologiczne, naturalne kremy, olejki, odżywki do włosów czy odżywcze balsamy do ciała. Zadbaj o swoją skórę z organicznymi żelami pod prysznic, dezodorantami i szamponami. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak Farmasi, Colway, LR, Duolife,  Natures Sunshine i Avon.  

A może szukasz środków czystości Eko? Zajrzyj do działu z ekologicznymi artykułami do utrzymania czystości i odkryj płyn do mycia naczyń, płyn do dezynfekcji, mydło w płynie czy uniwersalny płyn czyszczący.

Czy wiesz, że przebywanie w komfortowych warunkach także wpływa na samopoczucie, stąd wybór ekologicznych, wegńskich środków czystości, które pozwolą Ci utrzymać dom w czystości. Bo dbamy o Ciebie kompleksowo!